Nau Mai. Welcome to Crave.

Menu: Newest Products

150 items
  • Tarragon Chicken Soup
    Regular price
    $13.00
    Sale price
    $13.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Baked Stuffed Apple
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add extra protein
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add extras
    Regular price
    from $3.00
    Sale price
    from $3.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fruit Salad
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choose your loaded poached eggs
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which poke bowl would you like on Day 5 (maybe Friday)?
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which poke bowl would you like on Day 4 (maybe Thursday)?
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which poke bowl would you like on Day 3 (maybe Wednesday)?
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which poke bowls would you like on Day 1 (maybe Monday)?
    Regular price
    $2.50
    Sale price
    $2.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • School Day Food Box
    Regular price
    from $10.00
    Sale price
    from $10.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a juice each day?
    Regular price
    $20.00
    Sale price
    $20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which salad would you like on Friday?
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which salad would you like on Thursday
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which salad would you like on Wednesday?
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which salad would you like on Tuesday?
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Which salad would you like on Monday?
    Regular price
    from $0.00
    Sale price
    from $0.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • How many salmon?
    Regular price
    from $2.00
    Sale price
    from $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refreshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refreshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refreshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refeshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refreshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a refreshing cold drink?
    Regular price
    $6.00
    Sale price
    $6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a combo juice?
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add a juice?
    Regular price
    $5.00
    Sale price
    $5.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add extras
    Regular price
    $2.00
    Sale price
    $2.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Add toppings
    Regular price
    $1.00
    Sale price
    $1.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Falafel Vegan Poke Bowl
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choose your main
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choose your loaded kumara
    Regular price
    $4.00
    Sale price
    $4.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Choose your lasagne
    Regular price
    $7.00
    Sale price
    $7.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out